Najefektívnejšie krtkovanie za výhodnú cenu

Potrubia a kanalizácie sú časom náchylné na usadzovanie nečistôt, mastnoty a kalov, ktoré zužujú ich priemer, postupne aj prietok a celkovú kvalitu správneho odtoku. Najvhodnejšie je pravidelné preventívne čistenie, tzv. profesionálne krtkovanie pomocou výkonnej a účinnej techniky. Kvalitné služby Vám ponúka ab-krtkovanie.sk vo výhodnej cene za krtkovanie v Bratislave, bez doplatkov a najmä s korektným prístupom. Efektívne krtkovanie Vám zabezpečí čistenie potrubia vysokotlakovým princípom s vodným čerpadlom, dlhou hadicou až takmer 100 m, silným prúdom vody s dlhodobým účinkom. Tento spôsob sa využíva vo veľkých objektoch s dlhým potrubím a kanalizáciou, so širším priemerom a silným znečistením. Krtkovanie je ekologické, bez nutnosti stavebných a výkopových prác, vždy za vopred dohodnutú korektnú cenu.

znečistené potrubie

Ak sa krtkovanie odporúča do menších objektov, ako sú napríklad domácnosti, vtedy sa používa najmä elektromechanické čistenie pomocou silného elektromotora, špeciálnej struny so zakončením, ktorá sa vkladá do potrubia, postupne rotuje a odstraňuje usadeniny a nečistoty. Takisto je toto krtkovanie ekologické, efektívne a cenovo dostupné. Kvalitné nonstop služby majú v ponuke aj doplnkové programy ako napríklad TV monitoring, ktorý odhalí problémy v potrubiach a v kanalizácii, poskytne Vám obraz o aktuálnom stave a pomôže s riešením čiastkovej opravy, vďaka ktorej nebude nutná odstávka celej kanalizácie.

nesprávne domáce čistenie potrubia

Profesionáli odporúčajú svojím zákazníkom, aby vždy pri problémoch s kanalizáciou zvolili odborné riešenie, nikdy nie domáce prostriedky, ktoré sú neúčinné, zbytočne zatláčajú usadeniny a nikdy nevyriešia problém. Dostupnosť ponúkaných služieb je takmer v každom okrese, aj preto je vždy zásah pohotový a rýchly, čo oceníte najmä pri haváriách, kde sú už škody veľké. Najmodernejšia technika, dlhoročné skúsenosti, nízke ceny bez doplatkov a nákladov za dopravu, efektivita Vás určite presvedčia.