Aký typ gélu potrebujete na svoje nechty?

Práve ruky sú časť tela, ktorá je okoliu vystavovaná v najväčšej miere. Či už ste v reštaurácii na obede, v kaviarni na káve, držíte sa v autobuse alebo ste jednoducho v práci, vaše ruky si všimne množstvo ľudí. A nič nie je viac odstrašujúce na žene, ako neupravené, polámané, ošúchané a špinavé nechty. Množstvo žien sa o svoje nechty stará doma. Nie je na tom nič zlé, ak máte na to všetky potrebné produkty. No množstvo žien takisto starostlivosť o nechty prejde v pomerne krátkom čase. Je to najmä používaním laku na nechty, ktorý si starostlivo nanášame a na druhý deň je bohužiaľ vo veľkej miere zničený. A práve kvôli tejto skutočnosti sa na trhu začal objavovať gél na nechty.

gélové nechty

V čom je gél na nechty iný ako klasický lak? Ide najmä o výdrž na nechte. Zatiaľ čo lak necháme zaschnúť voľne na vzduchu, gél sa necháva zatvrdnúť v UV lampe. Práve zmena štruktúry a za tvrdnutie v UV lampe zabezpečí, že gélové nechty sú mimoriadne odolné, čím dosahujú oveľa dlhšiu životnosť. Gél na nechty možno rozdeliť na dve kategórie. Stavebný gél na nechty a vrchný gél. Stavebný gél na nechty je dôležitou súčasťou každých gélových nechtov. Je potrebné ho použiť, aby ste dokázali nechty formovať do požadovaného tvaru.

gélové nechty

Práve vďaka stavebnému gélu sú gélové nechty pekné na pohľad. Vrchný gél už predstavuje rôzne možnosti farieb a aplikácii. Typické sú ako jednofarebné gély, tak aj gély s trblietkami či inými aplikáciami. A teraz to najdôležitejšie. Gélové nechty si dokážete urobiť aj sama v pohodlí domova. Budete na to potrebovať gélovú sadu od d-nails.sk, vďaka ktorej si dokážete vyhotoviť kvalitné gélové nechty. Kvalitné a moderné produkty na výrobu gélových nechtov pre začiatočníčky, ale aj profesionálky, nájdete na internetovej stránke d-nails.sk. Začnite sa o svoje nechty starať ešte dnes.