LED reflektory pre všetky miesta

LED technológie zaznamenali obrovský úspech v trhovej oblasti. Tieto LED technológie sú už všade okolo nás. Stretávame sa s nimi či už na pracoviskách ale aj v domácom prostredí. Stali sa našou každodennou súčasťou ako noc a deň. Sme priamym dovozcom týchto LED svietidiel a práve Vám chceme ponúknuť kvalitné LED reflektory https://www.ledprodukt.sk/59-led-reflektory, ktorých spotreba je samozrejme prioritou číslo jeden. Pomocou týchto LED reflektorov si dokážete svietiť práve tam, kde to potrebujete. Rovnako ako je pri ich výrobe kladený dôraz na estetiku a výzor ako taký, je preto vhodné ich používať skutočne všade.

LED reflektor

Hodia sa na používanie v každej domácnosti, na osvetlenie dvorov, parkovísk, detských ihrísk, reklamných pútačov, hál, dielní, ateliérov, pracovísk, suterénov. Jednoducho všade tam, kde si potrebujete kvalitne a hlavne energeticky výhodne osvetliť určitý priestor. LED reflektory ponúkame vo viacerých výkonoch a preto si určite bude vedieť vybrať aj náročnejší zákazník. Ich konštrukčný SLIM vzhľad napomôže ľahkú montáž aj na menej dostupných miestach preto ich využijete ľahko skutočne všade. LED reflektory sú prevažne v elegantnej čiernej farbe, no vite si tu nájsť aj LED reflektor v bielom prevedení, konkrétne LED reflektor 10W 4000K Biely. Jedná sa o pomerne šikovný a cenovo nenáročný LED reflektor v rozmeroch iba 96x70x21 mm a jeho osadenie teda nebude problém ani v malých menej prístupných miestach. Farba svetla je neutrálna biela ako ste už mohli zistiť z jeho úvodného popisu. Životnosť tohto reflektora je až 15 000 hodín prevádzky.

osvetlenie budovy

Ďalej si môžeme priblížiť LED reflektor 5OW 5500k Čierny ktorý je konštrukčne trochu väčší ( 204x192x22 mm) oproti spomenutému LED reflektoru v bielej farbe. Každopádne jeho výdrž je 15 000 hodín pri celkovej prevádzke a vďaka jeho vzhľadu je možné ho taktiež využiť či v interiéry alebo exteriéri. Každopádne, všetky LED reflektory Vám zaručia úsporu energetických sietí a dodajú Vám kvalitné plynulé svietenie. Pozrite si našu bohatú ponuku a vyberte si.