Cieľom je týždne voňavá bielizeň

Aviváž jednoducho musí byť! Väčšina domácich žienok miluje svoju aviváž. No nie je vôbec na škodu niekedy túto vôňu zmeniť. Keď si predstavíte, ako by asi taká dokonalá aviváž mala voňať, určite by ste našli prívlastky ako – čerstvo, sviežo a povzbudzujúco. Rozhodne, áno! Avšak nejde ani tak o aviváž ako takú, no najmä o jej pôsobenie pri praní. Zjemní a rozvonia – toto nás na aviváži baví! Teraz však ruku na srdce. Iste by ste brali alternatívu úplne prírodného prípravku pri praní, ktorý by vašu konvenčnú aviváž nahradil za cenu nových, krásnych vôní a jemnučkej bielizne. Predstavíme vám preto olejové parfémy do prania, ktoré si iste získajú váš záujem rovnako, ako sa to stalo nám!

parfém do praní

Keď sa povie ESSENTIA…

Keď sa povie „essentia“, znamená to „esencia“ v krásnej taliančine. Tento názov si zvolil taliansky výrobca prírodných vôní, okrem iného aj olejových parfumov do prania pre svoje lukratívne rady zaujímavých výrobkov. Značka vyznáva zelenú filozofiu a snaží sa o vysokokvalitné produkty úzko späté s prírodou. No čo vám chceme v prvom rade predstaviť sú čisté vône do práčky, ktoré sa dajú efektne využívať namiesto aviváže. Vôní je totiž mnoho a vy môžete v každom praní vyskúšať nejakú inú. Ako je to možné? Jednoducho. Dá sa totiž kúpiť vôňa do práčky v malom balení (20 ml), ktoré vám postačí na jedno až dve prania. Stojí naozaj len euro a niečo a vy tak môžete vyskúšať každú jednu vôňu. Použitie je navyše tak jednoduché, že ho zvládne každý.

sada

Zelená vlna

Svet sa plaví na zelenej vlne. Je to dobrý smer, ktorý chráni planétu a vedie k udržateľnosti. Essentia sa na tejto vlne vezie tiež. Nielen, že sú jej produkty 100 % prírodné, no sú i ekologicky balené vo fľaškách vyrobených z eko plastu – z cukrovej trstiny.

Vznikli vám otázky? Výborne! Tak ich neváhajte nasmerovať správnym smerom na Vonavepranie.sk.