Vyskúšajte sex privát inak

Sex privát je často spájaný s klasikou, teda zasúvaním penisu do vagíny, do análu, alebo s orálnym sexom. Tieto praktiky ale každý muž dobre pozná (väčšinou), a tak ho na nich nič neprekvapí. Ľudia sú ale veľmi zvedaví a vynaliezaví a premýšľajú nad tým, ako si vylepšiť svoj deň a prežiť ho ešte lepšie, v ešte krajšom duchu. A práve na tieto príležitosti sú tu erotické masáže.

masážny olej

Takto si to muži užili na sex privátoch v Piešťanoch Privat portal už mnohokrát, a zrejme ešte užijú, pretože masáž im ponúka istý bonus, o ktorom mnohí z vás nemajú ani tušenie. Čo tým máme na mysli?

erotické masáže

Maximálne uvoľnenie – premýšľali ste niekedy nad tým, ako sa môže muž maximálne uvoľniť, aby prežil dokonalý orgazmus, keď vyvíja sexuálnu aktivitu? Sex je vlastne šport, a v istých polohách je to dokonca náročnejšie, než pobyt v posilňovni alebo na ihrisku. Telo sa v tom okamihu nachádza v režime výkonu, a orgazmus naopak súvisí s režimom relaxačným. Tieto dva režimy spolu kolidujú, takže potom orgazmus nemusí byť taký, ako by sme si priali. Pri masáži sa naopak natoľko uvoľníte, že sa sústredíte na orgazmus, a ten môže byť veľmi intenzívny aj vďaka tomu, že nevyvíjate žiadnu fyzickú činnosť.

Vizuálna rozkoš – prevádzkujete niekedy masturbáciu pri videu na Internete, v ktorom je dievča vidieť celé nahé? Užívate si pohľad na jej prsia, bruško a zadok? U masáží je to mnohokrát lepšie, než pri klasickom sexe, pretože je od vás dievča viac vzdialené a je na ňu lepšie vidieť. Niektoré masáže je možné prevádzkovať aj ako vzájomný akt, takže si tým ešte viac môžete prezrieť jej telo a tiež si ho ohmatať takmer všade.

Masáž citlivých bodov – niektorým mužom nedopraje ani ich vlastná partnerka rozkoš, akú by chceli, pretože odbúda ich erotogénne zóny. Požiadajte masérku, aby sa venovala práve im, a urobila vám dobre. K najsilnejším erotogénnym zónam na mužskom tele patrí okrem penisu chodidlá – oblasť päty a prstnej kosti, pupok, triesla a prostata (masáž prostaty).