O móde

Móda predstavuje spôsob obliekania, ktorý je práve v trende. V súčasnosti je módnych trendov hneď niekoľko a každý si môže vybrať, čo s ním rezonuje a prispôsobiť si šatník vlastným predstavám. Dôležitým uvedomením je, že v danom oblečení sa potrebujeme aj cítiť príjemne a pohodlne, vzhľadom na to, že napríklad tesné oblečenie, ktoré nás tlačí, nám dokáže do istej miery znepríjemniť deň.

Mladá generácia uprednostňuje rovné široké džínsy vo voľnom štýle. Hitom sú aj tričká a svetre voľného strihu, čím mladí ľudia dávajú najavo túžbu po slobode a vlastnom vyjadrení aj prostredníctvom oblečenia. Pohodlná obuv je základom všetkého. Trendy tenisky, ktoré sú pohodlné a vhodné aj na dlhé prechádzky, sú v každom prípade dôležitou súčasťou výbavy šatníka. Celkový outfit mnohokrát dopĺňa bezchybný make up.

v športovo-elegantnom nasadení

V podstate aj keď tu sú a vždy boli módne trendy, ktoré nás inšpirujú ku kúpe nových kúskov oblečenia, aj tak je prvoradý náš osobný pocit z oblečenia, ktoré si dáme na seba. Aj tak, každý deň nie je ten istý a my môžeme jednotlivé štýly, pokiaľ nám to naša fantázia dovolí, obmieňať. V jeden deň môžeme uprednostniť dlhé šaty s bielymi teniskami a štýlovou kabelou, druhý deň môžeme siahnuť po otrhaných džínsach s oversized mikinou. Tiež záleží na tom, v akom prostredí sa pohybujeme. Či sme sa vybrali do práce, ktoré si vyžaduje určitý štandard v obliekaní alebo ideme na prechádzku so psíkom.

sama sebou v pohodlnom oblečení

Mnoho ľudí rôzneho veku preferuje skinny džínsy, ktoré sa stali číslom jeden v hitoch v obliekaní a stále si držia svoje popredné zastúpenie. Sú poddajné, výborne sa nosia, sú komfortné a to nielen v škole, v práci, ale aj doma pri vysávaní, alebo leňošení pri telke. Navyše formujú postavu do požadovaných tvarov. Hodia sa pre štíhle ženy ako aj pre moletky, ktoré si môžu boky prekryť dlhšou blúzkou alebo svetrom.