Víkendový oddych

Potrebujete si oddýchnuť, no nemáte dostatok dovolenky, alebo musíte niečo dokončiť a šéf vám jednoducho dovolenku nedá? Potom je ako stvorení pre vás víkendový wellness pobyt. Budete sa čudovať, ako si dokážete perfektne oddýchnuť aj za dva dni. Niekedy stačí zmeniť prostredie a prestať myslieť na problémy, ktoré vás obkolesujú, a keď ešte k tomu pridáte nejaké tie relaxačné procedúry, dobrú masáž alebo teplučkú saunu, je to hotový balzam na dušu. Slovensko je známe kúpelnými mestami a pramenitými vodami, takže nemožno sa ani diviť, že hotely s wellness ponukou vyrastajú ako huby po daždi.

oddych

Takmer každý hotel láka na nejaké tie klasiky čo wellness hotel by mal mať (Sauna, bazén, relaxačná miestnosť, masáž…) a niektoré hotely sa rozhodli špecializovať práve na tieto relaxačné a wellness služby a ponúkajú pre svojich klientov množstvo zaujímavých balíkov, v ktorých máte rôzne procedúry a kúry alebo dokonca wellness navrhnutý podľa vašich potrieb.

wellness

Už je len na vás, či sa rozhodnete zájsť do hotela, ktorý ponúka základné wellness služby a spojíte váš pobyt aj napríklad s prechádzkami po lese alebo turistikou, či nákupmi alebo nejakou športovou aktivitou, alebo sa rozhodnete odviesť sa do hotela a naplno si užiť ich relaxačný program a šikovné ruky ich masérov či masériek, alebo milého personálu wellenss centra, ktorý vám pomôže úplne sa uvoľniť a zrelaxovať pomocou služieb, ktoré ponúkajú, alebo ktoré máte zaplatené v balíčku, ktorý ste si zakúpili. Slovensko je krásne a plné skvelých hotelov s perfektnými wellness službami, preto nemusíte ísť ďaleko, aby ste si oddýchli a načerpali nové sily aj za jeden víkend. Niekedy to môže byť presne to, čo práve potrebujete. Využite aj vy skvelé víkendové welleness pobyty aj vy a sami uvidíte, že aj za jeden víkend sa dá perfektne oddýchnuť.