Upratovanie

Naša spoločnosť ponúka upratovacie služby v rôznych mestách Slovenska. Pôsobíme aj na východnom Slovensku a naše recenzie sú vďaka našim kvalitným službám a spokojným zákazníkom výborné. Naši zamestnanci dodržiavajú pri práci isté pravidlá a pokyny. Výsledkom je kvalitne odvedená práca, ktorá presahuje očakávania našich zákazníkov.

Zameriavame sa na čistenie domácností, od kuchyne cez obývaciu miestnosť až po kúpeľňu a toaletu. Jednoducho vám upraceme celé domáce priestranstvo, ak si nezadáte inú požiadavku. Na čistenie používame výhradne naše čistiace prostriedky a pomôcky. K štandardnému upratovanie bytov alebo domov patrí utieranie prachu, vysávanie a umývanie podlahy. K doplnkovým službám zaraďujeme umývanie okien, tepovanie kobercov a podobne.

uklízečka

Ak zadávate do vyhľadávača spojenie slov v znení hľadám upratovačku Spišská Nová Ves Upratovanie-grant, naša internetová stránky vám poskytne informácie súvisiace s našimi službami. Pracujeme kedykoľvek v priebehu dňa, cez pracovné dni, ale aj cez víkendy a sviatky. S nami sa určite dohodnete. Vychádzame v ústrety našim zákazníkom nielen ohľadom rozsahu upratovania, ale aj ohľadom dátumu a času, ktorý by vám vyhovoval.

úklid

Zameriavame sa na upratovanie verejných priestranstiev ako sú nemocnie, školy, administratívne budovy a podobne. Všade tam, kde je upratovanie nevyhnutné. Potrebujete pomoc s upratovaním počas stavebných prác alebo sťahovania? Pre našu spoločnosť to nie je žiadny problém, sme tu pre vás a jediné, čo potrebujete urobiť je, kontaktovať nás prostredníctvom našich uvedených kontaktných údajov.

Ak si nemôžete z časového hľadiska a z dôvodu vašej vyťaženosti vyhradiť čas na upratovanie u vás doma, vôbec sa tým netrápte. Práve preto sme tu s našimi službami, ktoré vám zaručia vašu spokojnosť. S vami sa vieme dohodnúť na pravidelnom, ale aj na jednorazovom upratovaní, či už u vás doma alebo vo vašej firme.