Spánok na najlepšom matraci

Rovnako, ako je dôležité, akým spôsobom trávite váš deň, je dôležité aj to, aké máte podmienky pre váš spánok. Niekoľko hodín strávených na nekvalitnom podklade sa skôr či neskôr prejaví na vašom zdraví a psychickej pohode. Preto neodsúvajte kúpu zdravotného matraca na vedľajšiu koľaj a doprajte vášmu telu odpočinok, aký si zaslúži. Spoločnosť SEGUM pre vás už dlhé roky vyrába slovenské zdravotné matrace, s ktorými bude váš spánok odmenou po každom dni. Keďže sme všetci jedineční, neexistuje jeden univerzálny matrac, ktorý by mohol vyhovovať všetkým. Práve preto pre vás spoločnosť SEGUM vyrába naozaj široké spektrum najrôznejších typov matracov.

posteľ

Kvôli tomu, aby bolo vyhovené aj tej najšpecifickejšej požiadavke zákazníka, prišla spoločnosť SEGUM s jedinečnou službou. Bez doplatku máte možnosť objednať si výrobu matraca na mieru. Nemusíte sa teda uspokojiť s niektorými vlastnosťami ponúkaných matracov, ktoré vám nevyhovujú. Získate unikátny matrac presne pre vás a pre potreby vášho tela. Tie najpopulárnejšie, najlepšie matrace, nájdete v e-shope SEGUM. Ponuku zdravotných matracov si môžete pohodlne prezerať z pohodlia vašej spálne a v kľude si vyberiete to, čo hľadáte. Ak vás láka pohodlie taštičkových matracov, radi by sme vám odporučili výnimočný model SILVER MICROPOCKET COCOLAT 7 FYZIO.

posteľ2

Do matraca je umiestnených až 1000 pružiniek, ktoré sa budú každú noc starať o vaše pohodlie a zdravú oporu tela. Na jeho výrobu bola použitá aj extrémne kvalitná latexová pena SENSIO. Matrac je vysoký 26 cm a jeho nosnosť je 140 kg. Je vhodné ho uložiť na pevný drevený rošt, prípadne na nepolohovateľný lamelový rošt. Vďaka tomu, že spoločnosť SEGUM oslavuje svoje 30. výročie, máte možnosť kúpiť tento úžasný matrac až s 30% zľavou z pôvodnej ceny. Využite túto skvelú ponuku a vyspite sa zdravotnom, kvalitnom a nekonečne pohodlnou matraci od spoločnosti SEGUM.