Spite zdravo a kvalitne

Na Slovensku má výroba zdravotných ortopedických matracov svoju tradíciu. Firma SEGUM sa ich výrobe venuje už od roku 1992, začali ako prví na Slovensku so šitím matracov z čisto prírodných materiálov. Postupom času sa ich sortiment rozšíril a dnes majú v ponuke luxusné, ale aj cenovo dostupné produkty, ktoré vyhovujú rôznym požiadavkám zákazníkov.

spiaca žena

Dizajn a móda sa dotýka každej oblasti života a postele nie sú výnimka. Mení sa ich vzhľad, ale aj materiály, z ktorých sa vyrábajú. V posledných rokoch sa do popredia dostávajú výrobky z prírodných materiálov, ktoré zákazníci preferujú a vyhľadávajú vo väčšej miere. Z hľadiska dizajnu sú preferované postele s vysokými matracmi, ktoré poskytnú väčší komfort pri spaní. Vo firme SEGUM vyrábajú všetky matrace s ohľadom na potreby a požiadavky zákazníkov, ktoré sú bez príplatku, preto môžu ponúkať aj matrace v nižšej cenovej relácii tiež vyrábané na mieru. Najkvalitnejšie výrobky z ich kolekcie majú snahu vyrábať v čo najväčšej miere a vo veľkých sériách, čo im dokáže ušetriť značné finančné prostriedky.

Hlavným atribútom pri vývoji nových typov matracov je cena, ktorú sa snažia ustrážiť, aby zákazníci dostali to, na čo sú zvyknutí, teda najkvalitnejšie matrace za rozumné ceny. Výrobky firma ponúka aj vo svojich podnikových predajniach, tam si matrace Segum ich majú možnosť vyskúšať a s výberom im dokážu pomôcť aj odborní predajcovia, ktorí im poradia s výberom toho najlepšieho matraca pre ich kvalitný spánok. Predajne sa nachádzajú v Bratislave, Žiline a Senici.

bed-5054985_640

Matrace sa vyrábajú v dvoch základných skupinách: sendvičové a pružinové. Pružinové sa ešte delia na Bonell a taštičkové matrace, a to podľa kvality a tiež ortopedického efektu. Moderný život si vyberá aj svoju daň v podobe mnohých druhov alergií, ktorými trpia ľudia, preto výrobca používa originálnu švajčiarsku penu Sanitized, ktorá má antibakteriálne vlastnosti. Firma SEGUM má s jej výrobcom výborné vzťahy, a tak si zákazníci môžu byť istí, že kupujú iba originálne a kvalitné matrace za atraktívne ceny. Vďaka tomu majú už veľa stálych zákazníkov, ktorí si k nim chodia nakúpiť kvalitné matrace pre svoj zdravý spánok.