Sklenené zábradlie

Schody v dome nepredstavujú len funkčný stavebný prvok, vďaka ktorému sa dostanete z prízemia na poschodie. Sú aj výrazným dizajnovým kúskom a značne ovplyvňujú dojem z celého interiéru. Práve preto treba venovať zvýšenú pozornosť prevedeniu samotných schodov, ale samozrejme aj zábradliu, ktoré býva častokrát ešte viac na očiach, ako schody. Momentálne je na trhu dostupné naozaj akékoľvek prevedenie zábradlí, či už sú to kované, drevené, alebo dokonca plastové zábradlia. Pri výbere skleneného zábradlia na terasu alebo do interiéru však myslite na to, že to, čo je momentálne trendy, už môže o päť rokov pôsobiť nevkusne.

strecha

Preto vám odporúčame voliť skôr nadčasové riešenie. Práve takým je sklenené zábradlie. Nikdy nevyjde z módy a navyše sa bez problémov hodí k akémukoľvek štýlu interiéru. Nie je rušivé a je veľmi jednoducho udržiavateľné. Nespornou výhodou skleneného zábradlia je jeho bezpečnosť. Ide o celistvú ochranu pred pádom zo schodov. Nenájdete tam široké medzery, ako je to v prípade tyčového zábradlia. To určite oceníte v prípade, že ste rodina s malými deťmi alebo máte domácich miláčikov. Ďalšou výhodou skleneného zábradlia je aj fakt, že opticky nezmenšuje interiér.

sklo

Je pochopiteľne priehľadné, a tak sa váš zrak zastaví až na stene za schodiskom. Zverte montáž skleného zábradlia do rúk odborníkom, ktorí namontovali už nespočetné množstvo podobných zábradlí. Obráťte sa na firmu LMmont. Tá vám ponúka nielen montáž, no aj samotné zábradlie, a to v mnohých prevedeniach. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo, ktoré je naozaj na vysokej úrovni a uspokojí aj toho najnáročnejšieho klienta. Ich sklenené zábradlia sú vyrobené zo špeciálne tvrdených skiel a ponúkajú dlhodobú investíciu. Preto neváhajte kontaktovať firmu LMmont na telefónnom čísle +421 918 973 211 a skrášlite svoje bývanie nádherným a spoľahlivým zábradlím.