Pripustenie k masáži

Tantrické masáže v Bratislave sú určené pre nováčikov, neskúsených, dobrodruhov, mužov, ženy, páry, stálych zákazníkov i pre tých, ktorí chcú preveriť sebaovládanie. Tantrické masáže sú významnou časťou, ktorá reprezentuje tantrizmus. Tantrizmus je náboženstvo, východná filozofia, umenie, učenie, hra s energiami a meditačná technika, ktorá učí ľudí, ako môžu milovať samých seba. Tantrické masáže sú známe po celom svete a v ľudskej spoločnosti sú už veľmi dlhú dobu. Vo všeobecnosti sa hovorí, že vznikli asi pred štyrmi tisíckami rokov, avšak niekoľko internetových zdrojov uvádza, že tu pravdepodobne boli omnoho dlhšie, ako sme si pôvodne mysleli.

žena

Tantrické masáže vychádzajúce z tantrizmu vznikli v starovekej Indii, kde sa pravdepodobne rozšírili ako prvé. Je možné, že boli držané v tajnosti a mohli ich praktizovať len takzvaní bohom vyvolení, ktorí boli,,bohom poverení a privilegovaní´´, aby sa mohli podobných aktivít zúčastňovať. Tantrické masáže sú v súčasnosti známe aj u nás, v našich končinách sa však netešia príliš veľkej popularite. Vykonávajú sa v tantrických masážnych salónoch, čo sú luxusne zariadené priestory presiaknuté staroindickou históriou a nádychom, ktoré vás ihned naladia na tú správnu vlnu. Okrem iného sa tiež môžete tešiť na krásne mladé ženy, tantra team, ktorý vám je k dispozícii.

žena

V rámci vytvorenia rezervačného formuláru budete mať možnosť vybrať si tantrickú masérku, ktorá bude presne zodpovedať vašim predstavám. Je potrebné však myslieť na to, že do tantrického salóna nemôžete vstúpiť len tak. Je potrebné sa objednať vopred, prostredníctvom online rezervačného formulára, a to minimálne hodinu pred vašou plánovanou návštevou. V rámci tejto rezervácie prebieha aj platba vopred, takže je na mieste informovať sa o pravidlách salóna, aby sa náhodou nestalo, že k masáži nebudete pripustený.