Módne trendy – máte v nich prehľad?

Do ktorej skupiny patríte Vy? Do tej, ktorá kráča ruka v ruke s módou a všetkými jej výstrelkami, ktorá ma prehľad o každej, aj tej najmenšej zmene a ktorá musí byť zladená od hlavy až po päty predtým než vyjde z domu, samozrejme po niekoľkonásobnom overí v zrkadle alebo do tej, ktorej sú tieto veci ukradnutá a oblečie si na seba len to, v čom sa cíti pohodlne a príjemne bez ohľadu na to, či sa aktuálne niečo také nosí alebo nie?

čierny outfit

Nech patríte do ktorejkoľvek z týchto dvoch skupín, jedno je isté – obliekať sa treba, bez toho to nejde. Či už patríte k fanúšikom najnovších módnych trendov alebo sa držíte starej osvedčenej klasiky, oblečenie je dôležité. Teraz by ma možno prívrženci najnovších kúskov možno najradšej ukameňovali, no pravdou je, že vôbec nie je dôležité to, čo máte práve na sebe oblečené. Je úplne jedno, či sú to šaty ktoré ste si priniesli celé prešťastné včera z obchodu alebo obľúbené tričko, ktorého sa nechcete vzdať ani po dlhšom čase. Dôležité je iba to, aby bolo Vaše oblečenie čisté a voňavé bez ohľadu na to, či na ňom svieti nejaká známa módna značka alebo nie.

biely outfit

Samozrejme je dobré brať ohľad na to, kam sa v tom oblečení chystáte – inak sa predsa oblečiete do práce alebo do mesta a inak len tak so svojim psom na prechádzku. No ak máte radšej klasiku a oblečenie v ktorom sa cítite komfortne, nemusíte sa ho vzdávať len preto, že už nie je v móde a aktuálne módne trendy sú niekde úplne inde.

V prípade módy a samotného oblečenia by malo platiť – daj si na seba to, v čom ti je dobre, v čom sa cítiš uvoľnene, v čom si spokojný, len tak budeš spokojný aj navonok. Čo máme zo super moderného oblečenia, keď sa v ňom máme cítiť stiesnene, alebo z módnych kúskov, ktoré sa nám vôbec nepáčia a nie sme s aktuálnym druhom oblečenia vôbec stotožnený? Nič, len pocit, že možno niekde zapadneme, no má to aj druhú stránku – určite sa vôbec nebudeme cítiť sami sebou, uvoľnene a slobodne.