Podvody na sieťach

V dnešnej dobe sa stále viac a viac na internete nakupuje tovar. Predtým to bolo tak, že človek si zašiel do kamennej predajne a všetko zohnal a kúpil tam. Dnes sa ale vymoženosti internetu posunuli úplne na inú úroveň. Internetom kolujú rôzne podvody a podvodníci. A nemálo podvodov končí tak, že podvodníci sú z nevinných ľudí schopní vylákať aj státisíce. Je to krutá realita, ale bohužiaľ je to tak. V dnešnej dobe, kde žijeme, sa to dalo čakať. Podvody najčastejšie prebiehajú na sociálnych sieťach, ako je Facebook, kde veľa ľudí ponúka tovar, často k nemu môžu priložiť aj falošné fotky. Peniaze si nechajú zaslať vopred a potom nekomunikujú a robia mŕtveho chrobáka.

Pravo

Ja som sa osobne našťastie s takýmto podvodom nikdy nestretla, ale premýšľam nad tým, ako sa asi musia cítiť tí ľudia, čo naleteli. Samozrejme, že im to dôjde väčšinou po tom, čo s nimi podvodník ukončí komunikáciu a zablokuje si ich. To už je ale väčšinou neskoro. A v niektorých prípadoch sa bohužiaľ ľudia s čiastkou, ktorú mali usporenú na darček pre blízkeho napríklad k narodeninám, môžu rozlúčiť. Podvodníkom to totiž často ľahko prechádza a sú ťažko vypátrateľní. Pokiaľ sa vám nejaký taký zážitok stal, nezúfajte a obráťte sa na nás.

Pravo

Pomôžeme vám s tým získať vaše peniaze späť. Uvidíte, že nebudete ľutovať, že ste do nás vložili dôveru. Zaoberáme sa všetkými oblasťami práva a máme dlhoročné skúsenosti. Neobávajte sa nám zveriť do rúk. Navštívte našu advokátsku kanceláriu Bratislava, kde sídlime. Sídlo máme ale aj v Banskej Bystrici, takže pokiaľ bývate tam, zájdite na pobočku tam. Máme tím profesionálnych skúsených právnikov, ktorí sa neboja akejkoľvek výzvy. Buďte jedným z našich spokojných zákazníkov. Nebojte sa nás kontaktovať cez naše webové stránky, alebo nám môžete napísať napríklad e-mail, alebo zavolajte.