Nerezové zábradlie si stále udržuje svoj osobitý štýl

Výrobky z nerezovej ocele si zasluhujú našu pozornosť už desiatky rokov. Niektorí ľudia sa môžu domnievať, že nerez je moderný materiál a trend v stavebnom priemysle a spotrebnom tovare, a že s jeho výrobou sa začalo len nedávno, ale nie je tomu tak. Nerezová oceľ bola už za socializmu veľmi propagovaným a populárnym oceliarskym produktom, o čom sme sa mohli presvedčiť vo veľmi širokom rozpätí priemyselnej výroby. Spomeňme napríklad nerezové príbory a kuchynské vybavenie, ktoré sa vyskytuje snáď v každej domácnosti.

nerezové zábradlie

Obrovskou výhodou nerezu je jej stabilita za každého počasia a poveternostných podmienok, môžete sa na ňu spoľahnúť aj v exteriéri, a to tiež majstrovsky využíva výroba nerezových zábradlí. Veľmi často ich zahliadnete v areáloch nemocníc, polikliník a ďalších zdravotníckych zariadení, čo nie je náhoda, pretože práve tu plnia dôležitú funkciu stavebných prvkov, ktoré sa ľahko udržujú v čistote a dezinfikujú.

zábradlie z nerezu

Nerezové zábradlie LM mont tiež veľmi často býva doménou niektorých výškových budov, úradov a inštitúcií, športových areálov a kultúrnych stánkov, napríklad múzeí a galérií, a samozrejme s ním môžete vyrukovať aj do rodinného domu alebo rekreačnej chaty, hotela a penziónu.

Zábradlie v rodinnom penzióne

Kto z vás má možnosť poskytovať ubytovanie na úrovni a ponúkať svojim zákazníkom napríklad pobyt v horách, s krásnym rozhľadom do krajiny, čo je mimochodom pre Slovensko typické, mohol by využiť aj montáž zábradlia z nerezovej ocele do priestorov balkónov a terás, do blízkosti bazéna, ku schodisku, alebo k vstupnému vestibulu, kde bude významným estetickým a praktickým doplnkom v podstate akéhokoľvek objektu. K nerezovej oceli sa veľmi dobre hodí tvrdené sklo, ale aj tradičné materiály, ktorými sú farbená omietka, betón alebo drevo, a je možné ju mať ako na prízemí, tak aj na vyšších poschodiach výškových budov.