Nech je vaša svadba plná lásky i humoru!

Svadobný deň je jeden z najvýznamnejších dní našich životov a rozhodne sa k nemu viaže veľa spomienok. Niet sa čomu čudovať, keďže ide o deň, kedy si poviete to najdôležitejšie áno vo svojom živote. Poviete áno osobe, ktorú milujete celým svojím srdcom a chcete s ňou stráviť zvyšok vášho života, vydať sa na spoločnú cestu plnú dobrodružstiev, lásky a vášne. V tento deň by malo byť všetko podľa vašich predstáv a mali by ste si ho užiť čo najviac. Každý detail je na svadbe dôležitý, no čo je ešte dôležitejšie je začať sa plánovať detaily ešte dávno pred svadbou.

svadba

Prvým krôčikom je práve svadobné oznámenie, ktoré sa posiela poštou vašim známym, rodine a priateľom. V dnešnej dobe sa dá zavesiť aj na sociálne siete v elektronickej podobe, čo je obrovskou výhodou. Ak aj vás čaká svadba, určite ste už premýšľali aj nad svadobným oznámením. Pre humoristov, ktorí sa radi zabavia na všetkom, existujú aj vtipné svadobné oznámenia Graphicsoul, na ktorých sa zvyknú napísať vtipy o manželstve, ktoré pobavia skutočne každého.

lupene ruží

Čo však obsahuje klasické oznámenie, kde ho môžete objednať a aká je jeho cena? Na tieto otázky vám odpovieme práve teraz. Na všetkých oznámeniach, nech už si vyberiete akýkoľvek dizajn či motív sa píšu mená mladomanželov, dátum ich veľkého dňa a okrem toho aj malý citát či vtip. Niektorí si zvolia aj motív s ich fotkou, ktorá odkazuje na spoločné chvíle. Objednať a navrhnúť sa dajú na webovej stránke, kde si vyberiete buď z ponúkaných dizajnov alebo si vytvoríte svoj vlastný.

Ak vás zaujíma cena, tá je približne od 0,60€ do 0,90€ za jeden kus oznámenia. Záleží od typu papiera, na ktorom je to vytlačené a od rozmerov. Nechajte si aj vy spríjemniť tento deň a pošlite svojim milovaným krásne originálne svadobné oznámenie, ktoré bude slúžiť aj ako skvelá pripomienka lásky a manželstva!