Moja matka

Mám 19 rokov a mám veľmi toxický vzťah zo strany matky, matka sa ma snaží obmedzovať, nič mi nepraje, stále mi niečo vyčíta a zhadzuje moje sebavedomie dole.  Ja pokojná dcéra – nefajčím, nepijem, nechodím do klubov, drogy neberiem. Matka sa o mňa od detstva veľmi nestará, bola strašný workoholic a stále ich, vychovávali ma cudzí ľudia, nikdy sa so mnou matka nehrala alebo si na to nepamätám. Možno je moja chyba, že sa už to ani nesnažím napraviť, ale nemám ani chuť, keď sa ku mne správa často hnusne a potom robí, že nič, urobí bordel a potom zase robí, že nič. Napríklad včera mi povedala, že som tučná, že som bola strašne krásna dievčina a že teraz som hnusná, v skutočnosti som normálne postavy, len som sa vymotala z podváhy a hneď som tučná, keď mám normálnu postavu. 

s

Potom samozrejme ďalší deň, že sa nič nedeje, aká som krásna atď. Snaží sa ma obmedzovať v stretávaní s priateľom. Stále sa o niečo boji, napríklad že ma nejaký jedlo zo supermarketu zabije. To ale nemusi, viem sa o sebe postarať aj sama. Ale ona to nechape a neustale sa takto chova a je to opravdu hrozne. Neviem, co mam urobiť, aby to pochopila.. Kvôli tomu mám problémy s jedlom, sebavedomím, veľa nad tým potom premýšľam…

s

hľadám si starších partnerov a tiež ich často striedam, ale v tomto som sa už usadila. Neviem čo robiť, aké to bude mať následky … domov nemôžem opustiť, môžem ísť tak maximálne k priateľovi, ale bojím sa, že matka ma jednoducho nenechá, ani otec ten je to isté, bude ma hľadať a nájde ma, pretože vie adresu Pritelove, ona je schopná ma snáď zavrieť aj do pivnice, keď budem opúšťať barák nadobro, pretože sa tam necítim dobre. Takto to nejako vidím, je toxická..nič mi nepraje a podporuje ma len v štúdiu.. aj to že mám brigádu ju občas veľmi vadí a už neviem, čo mám robiť a mrzí ma to.