Matrace pre zdravý spánok

Spoločnosť SEGUM sa pre Váš zdravý a plnohodnotný spánok zaoberá výrobou kvalitných matracov už niekoľko desiatok rokov. Za ten čas sme nadobudli mnoho skúseností, ktoré nám pomáhajú prinášať pre Vás množstvo rôznych druhov matracov v rôznych prevedeniach. Samozrejme, každý má rád niečo iné a taktiež každému vyhovuje niečo iné, práve preto si u nás vie vybrať ten svoj dokonalý matrac každý. V bohatej ponuke nájdete matrace pre deti a teda Kolekcia BABY ale aj matrace pre dospelých.

kvalitné matrace

Pozrite si ponuku kolekcií matracov ako sú: • pružinové matrace,

taštičkové matrace

matrace z memory peny

matrace zo studenej peny

komfort pena

latex-gumokokos

silver

premium

royal

Všetky matrace sú vyrábané v najvyššej kvalite s ohľadom pre Váš pohodlný a komfortný spánok.

Spomeňme si napríklad pružinové matrace, ktoré skutočne mnoho klientov dáva do popredia. Okrem toho, že majú dlhú životnosť, spĺňajú aj ortopedické kritériá. Ortopedický efekt pri týchto matracoch je dosiahnutý pomocou špeciálnych pružín BONELL.

dokonalý spánok

Pružiny sú v hrúbke drôtov v 2,2 mm, ktoré sú samostatne obalené v textilných vreckách, čím sa dosiahne dokonalé polohovanie a umiestnenie daných pružín na svoje miesto. Zároveň tieto textilné vrecká chránia samotný matrac od drôtov. Tieto matrace majú rôzne povrchové úpravy a je možné ich vyrábať v štandardných veľkostiach matracov, no na žiadosť klienta ich vieme vyrobiť aj na mieru. Pri pružinových matracoch sa môžete stretnúť s kvalitnými povrchovými penami v rôznych hrúbkach a silách. Napríklad pri pružinovom matraci JOKER sa môžete tešiť na kvalitnú penu značky SENSIO, ktorá je na pocit tvrdšia no Vaše pohodlie pri spaní zaručia kvalitné pružiny. Naopak pri matracoch ATLAS KOKOS je použitá pena KOMFORT, ktorá je obohatená o lisovaný kokos a teda gumokokos. Ten dokonale chráni pružiny čo umocní ešte eleastická textília na ochranu samotného jadra matraca. Vyberte si z ponuky ten Váš.