Chudnutie nie je o peniazoch

Túžba po vyšportovanom, pevnom a krásne tvarovanom sexy tele Vás môže vyjsť poriadne draho. To ale iba v tom prípade, že neskúsite tieto tipy… Žijeme v dobe, kedy je krásne čokoľvek. Každý má svoj ideál krásy. No predsa len asi každá žena alebo dievča, ktoré majú problém s váhou podvedome túžia po štíhlej postave. Na začiatku tohto príbehu stojí budúca maminka. Pred tehotenstvom vážila zhruba 53 kg. Pri nízkom vzraste to bolo úplne ok. Aj keď nikdy nebola spokojná so svojou postavou, oblečenie veľkosti 36 si nemala problém obliecť. Problémy prišli počas tehotenstva.

krásna postava

Vplyvom hormónov, pridružených zdravotných problémov sa jej váha vyšplhala na 105 kg. Pri výške do 160 cm hovoríme o začiatku ťažkej obezity. Stav bol naozaj neúnosný. Od zdravotných problémov, cez stratu sebadôvery a problémy so samotným pohybom si prešla snáď všetkým. Jej muž ale nikdy nestratil lásku k nej a plne ju podporoval. Hľadala si čas na cvičenie a snažila sa jesť zdravo. Pohodlie a málo voľného času to ale nedovoľovalo. A tak prišiel jojo efekt. Dnes už zrejme pozná takmer všetky diéty. Nič nepomohlo. Kilá sa vždy vrátili. Niečo bolo zle.

cvičenie

Pri ceste za diétami míňala stále viac peňazí na rôzne podpory chudnutia. Nič z toho ale nebolo. Jedného dňa sa v nej ale niečo zlomilo. Žiadne ľahšie cesty, žiadne stovky eur za zaručene fungujúce zázračné prostriedky na chudnutie. Ako to dopadlo? Dnes má táto milá baba opäť svoju postavu. Krajšiu ako predtým. Pri učení sa o tele zistila, že tie sexy modelky nemajú pekné postavy vďaka diétam, ale správnemu cvičeniu. Úprava stravy, domáce cvičenie a prechádzky s rodinou boli jednoduchým riešením na jej obrovský problém. A bolo to takmer zadarmo. Najdrahšou komoditou, ktorú musela do chudnutia vložiť, bol jej čas a úsilie. Odvaha vystúpiť zo svojej zóny pohodlia.