Bublinky

Na stránke www.2packsk.sk si môžete vyberať z rôznych obalových materiálov, ako sú napríklad obálky, sačky a tašky, lepiace pásky, fólie a ostatný materiál. V prípade potreby vám vieme vyjsť v ústrety a vytvoriť potrebný obalový materiál v množstve, aké vám vyhovuje. Mnohým známe bublinkové obálky 2packsk.sk ktoré si u nás môžete zakúpiť v balení po sto kusov, sú určené na prepravu rôznych dokumentov, kníh, cenín, ale aj rôznych iných materiálov ako sú napríklad drobné materiály v podobe galanterného sortimentu, či sortimentu v podobe malých súčiastok ale aj mnohého ďalšieho. S obálkami v bublinkovej forme ste sa už mnohí z vás určite neraz stretli. Tieto bublinkové obálky sú vyrábané z pomerne odolného papiera, z ktorého je vyrobená vonkajšia strana bublinkových obálok a z pevnej fólie tvorenej bublinkami ktorá je na vnútornej strane obálky. Tieto bublinkové obálky tak poskytujú ochranu zabaleného tovaru a bránia tak jeho poškodeniu.

známky pošta

Vďaka špeciálnej bublinkovej fólii, ktorou je vystlaná celá vnútorná vrstva bublinkovej obálky, sú obsahy týchto obálok odolné voči nárazom a otlačeniam. Vonkajší obal, ktorý je pomerne odolný a chráni celkovú obálku, je dostatočne pevný proti ľahkému pretrhnutiu, či inému poškodeniu v podobe roztrhnutia ale aj zmoknutia. To všetko je vďaka špeciálnej vnútornej výstuži, ktorá sa nachádza medzi špeciálnou vrstvou bublinkovej fólie a samotnou papierovou časťou obálky a túto v konečnom dôsledku spevňuje. Na našej stránke si môžete pozrieť ponuku bublinkových obálok viacero rozmerov, kedy napríklad môžete nájsť bublinkové obálky CD 175 x 165 mm. Jedná sa o obálku, ktorá je viac-menej určená pre zasielanie CD alebo DVD nosičov. Pri tejto obálke sa môžete spoľahnúť, že sa pri preprave dané CD alebo DVD nijako nepoškodí.

doručovateľ balíky

Ďalej si tu môžete vyberať z bublinkových obálok v rozmeroch 100 x 165 a konkrétne Bublinková obálka 11A, ale taktiež aj Bublinková obálka 12B v rozmeroch 120×215 mm, tieto obálky je možné u nás objednať si v balení po 200 kusov. Ďalej si môžete vyberať z Bublinková obálka 13C -150×215 mm, Bublinková obálka 14D s rozmermi 180 x 265 mm, Bublinková obálka 15E v rozmeroch 220×265 mm, Bublinková obálka 16F v rozmeroch 220×340 mm, Bublinková obálka 17G – 240×340 mm a Bublinková obálka 18h- 270×360 mm. Tieto všetky bublinkové obálky si môžete u nás objednať v balení po sto kusoch. Nezabúdajme ani na menšie balenia a teda balenia po 50 kusov bublinových obálok, kde nájdete rozmery napríklad Bublinková obálka 19I- 300×445 mm, či Bublinková obálka 20k v rozmeroch 350 x 470 mm. Spoľahnite sa, že všetky tieto bublinkové obálky dokonalo ochránia váš zasielaný tovar pred nárazmi, vlhkosťou a iným mechanickým poškodením počas prepravy.