Komfortné spanie pre každého

Čo pre nás znamená predaj ortopedických matracov? My zo Segum.sk pre Vás vyrábame tie najlepšie zdravotné matrace na Slovensku a staráme sa tak o Vaše zdravie počas spánku. Či už hľadáte matrac pre seba, pre svoje dieťa či starých rodičov je úplne jedno. V našej ponuke nájdete najrôznejšie typy matracov, vhodné naozaj pre každú vekovú kategóriu či dokonca aj veľmi náročný zákazník si tu nájde matrac, ktorý mu bude vyhovovať vo všetkých smeroch. Na výrobu matracov sa používajú špeciálne materiály, ktoré sú vhodné aj pre alergikov a ich kvalitu po vyskúšaní oceníte aj Vy. Príďte si na vlastnej koži vyskúšať sľubovanú kvalitu, matrace Zvolen sa už teraz tešia na nových zákazníkov.

najlepšie matrace

Pri šití sme naozaj dôkladný a dávame si záležať aj na detailoch čo mnohé firmy zanedbávajú. Aj kvôli tomu patríme aj po rokoch k tým najlepším výrobcom a predajcom matracov. V našich kolekciách nájdete matrace v rôznych cenách, od tých lacných až po luxusné matrace, za ktoré si priplatíte. Jedná sa o pružinové či taštičkové matrace, taktiež u nás nájdete aj matrace s pamäťovou penou, či matrace so studenou penou. Vyberať taktiež môžete od nízkych až po vysoké matrace, či si dať vyrobiť matrac na mieru. V prípade, že sa neviete rozhodnúť, Vám je náš tím neustále k dispozícií a pripravení poradiť so všetkým ohľadom matracov a komfortného spania.

matrace

Využite na nákup aj náš e-shop odkiaľ si môžete jednoducho a rýchlo objednať matrac až ku dverám. V našej ponuke okrem matracov nájdete aj mnohé iné príslušenstvo a kusy nábytku pre pohodlný, spokojný spánok. Naše ceny sa len zriedkavo menia, takže sa vždy môžete spoľahnúť, že svoje obľúbené kúsky nájdete za rovnakú cenu aj po nejakom čase. Neprehliadnite ani akcie na matrace, pri ktorých môžete ušetriť. Budeme radi za každú novú objednávku a ďalších spokojných zákazníkov.